Vítejte ve světě Zeleného Draka|sypaný čaj a káva. Prodej bio čaje a kávy.

 

Svoji pouť na tomto světě začal zelený drak již v roce 2003 jako mládě leguána zeleného. Po několika letech velmi inspirativního života se zrodila na jeho počest dne 3. června 2005 čajovna Zelený Drak. Krátce poté byl název Zelený Drak zaregistrován jako obchodní značka. Tento krok znamenal pro Zeleného Draka mnoho, a to zejména pro jeho filozofii. Bylo tak docíleno toho, že je jeho cesta zachována jako zcela jedinečná a ojedinělá. Filozofií Zeleného Draka je, aby právě tato cesta po které kráčí, byla lemována pouze kvalitními čajovými lístky.

 

Konvice, která je plná, nešplouchá. (Arabské přísloví)

 

Zelený Drak čajovna-kavárna nabízí sypaný čaj a kávu v nejvyšší jakosti.

 

K provozování čajovny – kavárny Zelený Drak neodmyslitelně patří i prodej sypaného čaje a kávy. V současné době nabízíme velice luxusní sypaný čaj a zrnkovou kávu.  Sypaný čaj a zrnková káva je dodávána v okrasných, ale především funkčních sáčcích s etiketou. Etiketa je opatřena přesným popisem a přípravou daného čaje nebo kávy. Zakoupit u nás můžete sypaný čaj a zrnkovou kávu z mnoha světových oblastí. Zaměřujeme se především na čínský, japonský, indický a thajský čaj. Čaje nabízíme napříč širokým spektrem různých druhů. Císařský  bílý čaj,  čistící a detoxikační zelený čaj,  mnohonálevový oolong (žlutý čaj),  velmi kvalitní černý čaj,  lahodný ovocný čaj,  léčivé bylinky. Rooibos a medový keř honeybush předkládáme pouze v nejvyšší jakosti. Čím červenější tím kvalitnější. Milovníci červeného čaje Puerh si mohou vychutnat jeho typicky zemitou chuť i ve směsi s kvalitními surovinami. Všechny druhy čajů je možné zakopupit i jako ochucené s nepřeberným množstvím různých přísad a ingrediencí. Zajímavostí jsou čaje řady cannabis s konopnými listy.

 

Prodej zrnkové kávy, bio káva.

 

Prodej kávy byl zahájen hned v počátcích čajovny, kavárny Zelený Drak. Nezapomenutelnou chuť a vůni kávy si můžete dopřát z různých plantáží světa. Velmi kvalitní Brazilská káva je mezi zákazníky Zeleného Draka rozšířena nejvíce. A to jak černá klasická káva, tak káva ovoněná. Fajnšmekři by si neměli nechat ujít kávu zelenou. Zajímavostí je bio káva pocházející pouze z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Wellness čaj, bio čaj, prodej organických čajů.

 

Před nedávnou dobou byl Zelený Drak opět obohacen o nový přírůstek – originalitou Zeleného Draka jsou wellnes sypané čaje a čaje z kontrolované zemědělské oblasti BIO. Jsme přesvědčeni, že ekologické produkty jsou nejen módní, ale jsou výrazem základního požadavku na kvalitu, která se bude průběžně prosazovat.  Bio čaji chceme zahrnovat Vás, naše zákazníky. Spolehněte se na přísně kontrolovanou kvalitu Bio čajů Zeleného Draka. Organické čaje pocházejí ze sledovaných ekologických oblastí. Absolutně žádná chemická hnojiva ani pesticidy se nepoužívají při výrobě čajových produktů. Je to zcela přírodní produkt i chuť. Kritéria pro ekologické zemědělství, stanovuje předpis EU, který je přísně dodržován. Naše čaje jsou plně certifikovány VO (EU) Čis. 2092/91 (EU-Öko- VO), dodržují se přísná pravidla pro identifikaci, skladování čajů apod.

 

Online prodej sypaných čajů a kávy.

 

Změna je znamením pohybu a snahy o zlepšení. O neustálé zdokonalování. Po dlouhé době se tak mění i tvář našich internetových stránek. Naše nabídka pro Vás má být pestrá, jednoduše dostupná a pohodlná. Proto jsme se rozhodli vybudovat nový profesionální internetový obchod. S pomocí eshopu  Vám může být čaj a káva k dispozici kdykoli to bude zapotřebí. Prodej sypaných čajů a kávy, tedy Zelený Drak provádí i online.

 

Čajovna – kavárna Zelený Drak. Maloobchodní prodej čaje a kávy.

 

Mnohem významnější a znatelnější změnou však je nový interiér naší čajovny – kavárny. Rekonstrukce proběhla během léta až podzimu roku 2009. Původní prostředí, inspirované stylem Japonska, mělo nabádat k odpočinku a relaxaci. Jednoduchý styl byl zvolen proto, aby přehnaně nerozptyloval myšlenky a pozornost našich hostů. Nové prostředí je zcela jiné. Celý prostor je rozdělen do jednotlivých částí podle čaker lidského těla. Každá místnost je odlišná svou barvou i doplňky.

 

Čajovna – kavárna je koncipována pro pohodlné sezení u stolu i relaxaci v oddělených místnostech. V přední části čajovny kavárny  se nachází prodejní prostor s širokým sortimentem čajů, wellness a bio čajů a čajových doplňků ( konvice, hrnky, sítka, dárkové sady aj.). Zrnková káva pochází z Berlínské pražírny kávy. Káva je velmi kvalitní, vyznačující se velkými zrny. Na Vás ponecháme, zda si ji odnesete jako zrnkovou či dáte přednost mleté. Zelený Drak je zcela bezbariérový. Pro maminky s dětmi je k dispozici celá řada hraček. Navštívit nás tedy může opravdu každý.

 

Spolupráce se Zeleným Drakem. Katalogový prodej.

 

Pro naše přátelé i pro ty z Vás, kteří máte rádi čaj i kávu jsme připravili možnost Spolupráce se Zeleným Drakem. Jedná se o katalogový prodej čajů a kávy. Více o této možnosti navštivte sekci „Spolupráce“.

 

Velkoobchod – prodej čajů a kávy.

 

Zelený Drak nabízí sypaný čaj a kávu i maloobchodním odběratelům. Pokud máte o čaje a kávu Zeleného Draka zájem kontaktujte nás. Máme zajištěný kompletní servis pro Váš obchod nebo čajovnu.

 

 

 

Přesvědčte se o špičkové kvalitě, chuti a vůni čajů Zelený Drak. Nenechte si ujít luxusní wellness a bio čaje.